Písně Víly

SBÍRKA LÉČIVÝCH, VESELÝCH A ROMANTICKÝCH PÍSNÍ

V albu / zpěvníku Písně víly od Soni Siepakové najdete 22 písniček s pozitivními texty, které jsou vhodné pro dospělé i dětičky. Zpívání jednoduchých, pozitivních písní vám nejen rychle zvedne náladu, ale pomůže vám i hravým způsobem - za využití vašeho dechu, hlasu, soustředění (plus záměru z textu písně) - znovu nalézt vnitřní klid, zdraví a harmonii na všech úrovních.

Nejen zpěv, ale i pouhé čtení či poslech Písní víly vám pomůže:

  • uzdravit se (fyzicky, či psychicky, například po nějaké ztrátě)
  • zhmotnit láskyplný vztah, splnit přání… 
  • Některé písně vám naopak usnadní odpoutání, abyste se otevřeli něčemu novému, lepšímu…

Písně přenášejí léčivou energii, jež vás podpoří vždy, když si je budete zpívat, poslouchat nebo číst.

Některé písně jsou delší, výpravné jako pohádky, jiné zas kratičké a vhodné pro skupinové zpívání. Třeba ve stylu opakovaných manter a zpívaných afirmací. V notách jsou vyznačeny i nižší tóny v místech, která by mohla být náročnější pro necvičený hlas. Původní a sníženou melodii lze pak zpívat i dvojhlasně, samozřejmě. Vaší hravosti a kreativitě se meze nekladou.

Zpěvník Písně víly má formu e-knihy s básněmi a ilustracemi. Do první strany je vložen odkaz ke stažení pdf verze s notami pro zpěv s akordy pro (kytarový) doprovod. Tuto verzi si můžete snadno vytisknout. Další přílohou jsou i noty pro klavír (horní linka je totožná s melodií zpěvu, spodní navrhuje snadný doprovod). Pokud si zakoupíte Písně víly jako audio-knihu s nahrávkami, stáhnete si celé album rovněž pomocí odkazu vnořeného do první strany e-knihy. 


Kéž vám tyto písničky přinesou co nejvíce radosti, ať se otevřete hojnosti lásky a své vnitřní moudrosti.

Zazpívejte si... zaposlouchejte se...